Opleiding Talen - Engels
Je kan niet meer inschrijven voor deze opleiding. Het registratiemoment is voorbij.
Bekijk eventueel onze andere Talen - Engels opleidingen.
Van dinsdag 1 september 2020 t.e.m. dinsdag 8 juni 2021
Vindt plaats op:
Dinsdag van 18.30 uur tot 21.30 uur
Aantal lesuren: 120
Prijs lesuren: 180 EUR
In deze perfectioneringscursus, die voortbouwt op de cursus Conversatie 1, gaan spreken en luisteren opnieuw met alle aandacht aan de haal. Schrijven en lezen blijven op de achtergrond en worden enkel gebruikt ter ondersteuning van het spreken en luisteren.
Tijdens de conversatielessen komen actuele thema’s aan bod in de vorm van discussies, presentaties, … Daarnaast wordt er ook ingegaan op de interesses en vakgebieden van de cursisten.
De woordenschat die hierbij aan bod komt kan gespecialiseerd zijn maar de nadruk blijft steeds liggen bij een taal die niet academisch is maar vlot en hedendaags.
Natuurlijk is er ook nog ruimte voor interessante, leerrijke en aangename extra activiteiten die zorgen voor een bijzonder gezellige sfeer in de klasgroep.
RICHTGRAAD 1
RICHTGRAAD 2 (B1)
RICHTGRAAD 3 (B2)
RICHTGRAAD 4 (C1)
*A1-A2-B1-B2-C1 = niveaus volgens de schaal van het Europees ReferentieKader (ERK).
Deelcertificaat Engels conversatie 1 (vantage 1) of slagen voor een niveautest
Permanente evaluatie
M | D | W | D | V | Z | Z | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
VM | |||||||
NM | |||||||
AV |