Opleiding Talen - Engels
Je kan niet meer inschrijven voor deze Talen - Engels opleiding
Bekijk eventueel onze andere Talen - Engels opleidingen.
Van dinsdag 1 september 2020 t.e.m. dinsdag 24 november 2020
Vindt plaats op:
Dinsdag van 18.30 uur tot 21.10 uur
Aantal lesuren: 40
Aantal lesuren afstandsonderwijs: 4
Lokaal: nog te bepalen
EURMet het verkort traject “Engels voor op reis” bereiden we je voor op verschillende taalsituaties voor een reis in het buitenland. Een hotel of restaurant boeken, instructies op het vliegveld begrijpen, eten of drinken bestellen, nieuwe mensen leren kennen, shopping en sightseeing, wegwijs raken in een stad, … het komt allemaal aan bod.
Daarnaast bieden we jou een handjevol culturele tips. Hierbij leer je op een functionele, praktische en communicatieve manier elementair Engels, klaar voor gebruik. Deze cursus geeft je spreekdurf! Twijfel niet en schrijf je in!
BELANGRIJK
Je kan voor deze cursus niet online inschrijven.
Meld je via dit formulier aan en wij doen het nodige.
Beschik je over een diploma secundair onderwijs en denk je recht te hebben op verminderd inschrijvingsgeld?
Meld je eveneens aan via bovenstaand formulier en stuur een recent attest naar info@scheldeland.net (indien je hierover beschikt).
Als je geen diploma secundair onderwijs hebt, betaal je geen inschrijvingsgeld, maar enkel kopiegeld. De cursistenadministratie zorgt voor je terugbetaling.
vervolgcursus = Engels 1B (voor op reis)
RICHTGRAAD 1
RICHTGRAAD 2 (B1)
RICHTGRAAD 3 (B2)
RICHTGRAAD 4 (C1)
*A1-A2-B1-B2-C1 = niveaus volgens de schaal van het Europees ReferentieKader (ERK).
Geen voorkennis vereist
Permanente evaluatie
M | D | W | D | V | Z | Z | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
VM | |||||||
NM | |||||||
AV |
Materialen | Prijs | |
---|---|---|
Engels voor op reis - Kopieën | -- EUR |